Неподалік від Києва — формально це вже Київська область, але в межах не тільки велосипедної, а і пішої доступності — є місце, де я завжди зупиняюся і майже завжди фотографую. Тут з триметрового обриву відкривається вид на річку Чорторий. Ну тобто зупинявся і фотографував, наразі вся північна частина Муромця недоступна. В цьому пості буде на 36, як у Хокусая, але декілька видів на Чорторий.
![Чорторий](https://photokiss.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/velo_muromets21_chortoriy_view01.jpg)
Точка, з якої зроблені фото — тут. Напрямок фото приблизно на північ, там знаходиться дамба, що відрізає Чорторий від Десни. Ліворуч — острів Муромець, праворуч — Троєщина.
2. Літній день
![Чорторий](https://photokiss.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/velo_muromets20_chortoriy_view05.jpg)
3. Ближче до вечора.
![Чорторий](https://photokiss.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/velo_muromets20_chortoriy_view04.jpg)
4.
![Чорторий](https://photokiss.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/velo_muromets20_chortoriy_view01.jpg)
5. Перед грозою.
![Чорторий перед грозою](https://photokiss.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/velo_muromets21g_16.jpg)
6. Захід сонця.
![Чорторий](https://photokiss.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/velo_muromets20_chortoriy_view02.jpg)