Перейти до вмісту

Блог

Цей блог переходить на українську
20 Листопада, 2022

Острів Муромець — моє улюблене місце в околицях Києва. В цьому році північна частина Муромця повністю недоступна. Тому будуть фото, зроблені в 2021 році. Одного разу я поїхав кататися і доїхав до гірла Десни, як побачив максимально темну хмару, що швидко сунула в мій бік. Що робить в такий ситуації нормальна людина? Натискає на педалі. Що роблю в такий ситуації я? Фотографую до останньої хвилини в фантастичному передгрозовому світлі, потім сорок хвилин їду під проливним дощем.

1 Лютого, 2022

До весны осталось меньше тридцати чашек утреннего кофе, но пока они не выпиты — посмотрите, как красив был Голосеевский лес прошлогодней весной.

3 Квітня, 2021
На тому тижні погода була навпрочуд гарна, отож я попрямував до парку Муромець і взяв там ровера ся покатати. Муромець навесні виглядає взагалі не так, як влітку, коли все заростає кущами і очеретом. В будь-яку пору року це чудове місце, яке я хотів показати вже давно, але так і не знайшов на це час. Ну, тож дивиться фото з першої весняної прогулянки.
11 Березня, 2021

Зараз я вам розповім про моє найулюбленіше місце в околицях Києва.

21 Січня, 2021
Тільки-но встиг побідкатися на багаторічну відсутність у Києві справжньої зими, як природа попіклувалася її забезпечити. Не дуже великий, але швидкий снігопад вкрив землю білою ковдрою, а швидке похолодання забезпечило ясну та сонячну погоду наступні декілька днів. Я поквапився і встиг до Голосіївського парку ще до того, як свіжий сніг було нещадно витоптано. Через декілька днів вже було некрасиво, так що якщо не встигли подивитися на зимову красу власними очами, тепер залишається дивитися на фото.
3 Квітня, 2013
После того, как я посетил Музей естественной истории в Вене, мне захотелось посетить аналогичный музей у нас в Киеве, чтоб сравнить впечатления. Сразу скажу, что в целом провел день в музее (к сожалению, он закрывался довольно рано) с огромным удовольствием и всем рекомендую туда сходить. Под одной крышей находятся 5 музеев: палеонтологический (о котором будет этот отчет), минералогический, зоологический, ботанический (про эти три будет другой отчет) и археологический (до которого я не добрался). Итого - к мамонтам и пещерным медведям!